Tabuľka registrovaných: AUTOGLYM Cez Iľovnícky hrebeň 2019

Dlhá trať - Dorast     3

MENO A PRIEZVISKO ŠT. ČÍSLO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
SAMUEL MALOŠ3012003STARBIKE PrešovÁno
TOMÁŠ SABOL3072002ProEfektNie
JÁN SMETANA3502001KC MichalovceÁno

Dlhá trať - Muži A     22

MENO A PRIEZVISKO ŠT. ČÍSLO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MICHAL DANKO3021980HumenneNie
MATÚŠ KOPRIVŇÁK3091994TovarnéÁno
RUDOLF DZUREŇ3121994ProSport Team KošiceÁno
TOMAS KOPER3151988VechecÁno
TOMÁŠ TROŠČÁK3161989PrešovÁno
ŠTEFAN MACHO3171986MedzilaborceÁno
MATUS LESCINSKY3191982NaNervaÁno
PETER ČERVEŇÁK3221988KošiceÁno
PETER PABIN3231981HumenneÁno
PETER DZURŇÁK3261982GelnicaNie
MAREK POLGÁR 3271982MARNIKÁno
MARTIN BERNÁT3281980KošiceÁno
KAROL GRANČAI3301983GečaÁno
PETER KAŇUCH3311986SninaÁno
JOZEF ČAN3321993Turany nad OndavouÁno
PAVOL HLAVÁČ3361986MBO StrážskeÁno
TOMÁŠ TÓTH 3371980ELITE TRAININGS FITNESS CLUB HumennéNie
LUKAS ROVDER3391987CK lev levocaÁno
JULIAN BADIAR3401992KosiceÁno
MICHAL ČVERHA3411998ŠK Velodrom PrešovNie
VLADIMIR HLUCHÁŇ3451980MTB club SPIŠÁno
DÁVID MRÁZ3531998STAR BIKE TEAMÁno

Dlhá trať - Muži B     10

MENO A PRIEZVISKO ŠT. ČÍSLO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
SLAVOMIR ANDREJCO3031976LackovceNie
DRAHOMÍR MATTA3041977Alfa vlk TrhovišteÁno
JAN ĎURIAN3051977OUTDOORHUMENNEÁno
PAVOL HALŽA3101978pro-body sport team Košice Áno
RUDOLF BRONIEK3181977NaNervaÁno
RASTISLAV MACEJ3241976Spišský HrhovÁno
SLAVOMIR JURIGA3251978GelnicaÁno
MARTIN ŠMIDA3341972Kluknava Áno
MILAN HUČKO3351976KošiceÁno
KAREL HARTL3511977STARBIKE.SKÁno

Dlhá trať - Muži - ostatní     10

MENO A PRIEZVISKO ŠT. ČÍSLO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JÁN HLEBAŠKO3061961Deltaklub KošiceÁno
MILAN IHNAT3131964Poruba pod VihorlatomÁno
MIROSAV BDŽOCH3141968Spišska Nova VesÁno
JÁN LUKACISIN3201969KriWo Team Jantex HumenneNie
JOZEF SABO3291962presovÁno
ZDENKO GERBOC3331960Optika GerbocÁno
PAVOL BADIAR3381964KošiceÁno
ZDENO JENČÍK3421963SečovceÁno
MAREK DARIDA3431965Vranov n/TÁno
TOMAS VELYCHKO3461961Khust UkraineNie

Dlhá trať - Ženy A     1

MENO A PRIEZVISKO ŠT. ČÍSLO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
KATERYNA KUDASHEVA3211985Banzaj-Ra, UzhgorodNie

Stredná trať - Dorast     8

MENO A PRIEZVISKO ŠT. ČÍSLO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MARTIN ŠIMČÁK2162002Kalša Áno
DANIEL SITÁŠ2282008KošiceÁno
PATRIK SOJKA2292002KC MichalovceÁno
MIROSLAV FERJÁK2372002Kriwo team jantexÁno
JAKUB KARAŠČÁK2422003SninaÁno
SAMUEL GURČÍK2692001bikemagazin.skÁno
MARIÁN TOVARŇÁK27420041. Atletický klub HumennéÁno
MICHAL SPIEWECK2842004HumenneÁno

Stredná trať - Muži A     47

MENO A PRIEZVISKO ŠT. ČÍSLO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MAREK BOCHMAČ 2071992Šandal Áno
TOMAS GRIBANIC2091982KriWo Team JantexÁno
LUKÁŠ TOKOŠ2101989HumennéNie
LUKÁŠ JUHÁS2121994SninaÁno
FRANTISEK DAŇKO2151985Košice Áno
CSABA MITRO2191985PROefektNie
SASHA TOVT2211987Banzaj RajNie
JOZEF JAŠKO2231982PrešovÁno
JÁN VEĽAS2241987Cykloturistický klub TopoľovkaÁno
PETER FIL2321983KošiceÁno
MAROS NEMEC2341984ElMatadors KosiceÁno
PETER PETROVSKÝ2361984KošiceÁno
PETER CEHELNÍK2381986PrešovÁno
PETER JANKAJ2411981SninaÁno
MAROŠ GLEVAŇÁK2431990KežmarokÁno
PETER DVOROŽŇÁK2441982KošiceÁno
MARIAN KMET2521987KošiceÁno
PETER KÁL2531986KošiceÁno
MICHAL PORUBČAN2542000ebajk racingÁno
JOZEF ŠIDÍK2551993Šarišské MichaľanyÁno
MARTIN BÁTOR2571987ŽilinaÁno
PAVOL KOREM2641986DAMAD CYCLINGÁno
MARTIN SLIVKA2651983Plumbike teamÁno
JÁN ŠMIHULA2661981Kráľova LehotaÁno
RADKO SABOL2711989KošiceÁno
MARTIN PAVLIČ2721987MichalovceÁno
VLADIMÍR SEMJAN2731986KC MICHALOVCEÁno
MICHAL JENČÍK2811985MŠK KrompachyÁno
FERENTS GUTLEBET2821988UzhhorodNie
ERIK MIHAĽOV2831985Cykloturistický klub TopoľovkaÁno
TOKOŠ LUKÁŠ2851989HumennéÁno
SLAVA TUROK2861988UzhhorodNie
ĽUBOMÍR ŠTOFČÍK2871983UdavskéÁno
JÁN LACKANIČ2891990Kapušany pri PrešoveÁno
MICHAL MAZUR2911982KosiceÁno
VLADIMÍR HRIVŇAK4021986LuhyňaÁno
STANISLAV BOGDAN4031990KošiceÁno
IGOR MITRO4051980StrážskeÁno
RADOSLAV GAJDOŠ4061998KošiceÁno
TOMÁŠ HRAŠOK4081988MichalovceÁno
ŠTEFAN LIPTÁK4101989KosiceÁno
JOZEF PRIBOCKÝ4121986StropkovNie
TOMÁŠ KUZMA4131984Lemra cycling Team KošiceÁno
MICHAL NOVÁK4141994Spišské Vlachy Áno
KASYANOV OLEXANDR4171994MukachevoNie
LUKÁŠ GREŠ4201990HumennéÁno
TOMÁŠ MAŤAŠOVSKÝ 4251999Zemplínska TeplicaÁno

Stredná trať - Muži - ostatní     47

MENO A PRIEZVISKO ŠT. ČÍSLO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MICHAL CAPCARA2021976Mtb čuňošiÁno
PETER KOPAS2031979Giraltovce Áno
MARTIN STAROŠČÁK2041977SninaÁno
SLAVO PREJSA2061977Mtb čuňošiÁno
PETER VARGA2081960Vranov nad TopľouÁno
MIROSLAV DURŇAK 2301973SninaÁno
MIRON JESENSKY2111977KosiceNie
GABRIEL KOSKOVSKY2131979humenneÁno
VLASTIMIL CHABA2171974KošiceÁno
IVAN BALAZH2181966Ukraine Nie
ANDREJ ONUŠKA220197529erÁno
VITALII KAPRAL2221979Velka BereznaNie
MAREK HOGER2251974PopradÁno
MAREK GAVAĽA2261976Nizne ladickovceÁno
ROBERT SITÁŠ2271972KošiceÁno
MILAN JURKOVSKÝ2311953PrešovÁno
JULIUS FICZERE2331976ElMatadors KosiceÁno
VLADIMIR OROSI2351978VT TEAMÁno
JÁN ŽILKA2391977LadaÁno
MARTIN GMITRO2401977DukovceÁno
FRANTIŠEK BABINČÁK2451977PrešovÁno
SLAVOMÍR MICHALOV2461971KošiceÁno
MATÚŠ MARCINKO2481976DAMAD CYCLINGÁno
PETER BÖGÖŠ2491962kosiceÁno
RASTISLAV LOPATKA2501977JamníkÁno
JÁN NIEDOBA2511956CK Energia SvitÁno
MIROSLAV RADA2591978HudcovceÁno
DANIEL WELL2601971Kriwo Team Jantex Humenné Áno
JÁN SLIVKA2611979Plumbike teamÁno
MARCEL SLIVKA2621970Plumbike teamÁno
STANISLAV GURČÍK2671979bikemagazin.skÁno
KAMIL GERBOC2681968Autosport BMW SninaÁno
MARTIN OROSI2761979VTÁno
LADISLAV OROSI2771952VT TEAMNie
JÁN MELEKY 2781977Ck EnergiaÁno
PAVOL PETRO2791972Zemplínska Nová VesÁno
MAREK SOTÁK2881973HumennéÁno
RASTISLAV POPADINEC2901976MichalovceÁno
RÓBERT MAKO4041974Sopka SEŇAÁno
MARTIN JAKAB4071978PrešovNie
LADISLAV CSÓKÁS4091972Spedos Košice Áno
JÁN MURDZIK4151966KB BukovceÁno
PETER REGINÁČ4161973košiceÁno
JOZEF LENGEN4181978SokoĺÁno
RUDOLF DZUREN4211964Mala IdaNie
ALEXANDER ZAPOLSKIJ4231978VeloobednannjaNie
MARIÁN MRÁZ4261971PrešovÁno

Stredná trať - Ženy A     4

MENO A PRIEZVISKO ŠT. ČÍSLO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ZUZANA HOGEROVA2471984PopradÁno
JANA KLEMBAROVÁ2561994BrezovicaÁno
ZUZANA BURDOVÁ2581990Dlhé nad CirochouÁno
VERONIKA RADOVÁ4221992ChlmecÁno

Stredná trať - Ženy - ostatné     3

MENO A PRIEZVISKO ŠT. ČÍSLO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
LUCIA PETROVIČOVÁ2141976KošiceÁno
MARIA SABOVA2631963presovÁno
DANIELA ŠALLINGOVA2701974SvitNie

Krátka trať - Dorast     5

MENO A PRIEZVISKO ŠT. ČÍSLO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MATEJ FERJAK1072005SninaÁno
DAVID ŠALING1092004CK Energia SvitÁno
MAXIMILIÁN SIPKO1102005TJ Mier KamienkaÁno
DOMINIK MAKO1152005Sopka SEŇAÁno
PATRIK MARCINOV1192006KochanovceÁno

Krátka trať - Muži     15

MENO A PRIEZVISKO ŠT. ČÍSLO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JÁN SADIV1011986Nižný OrlíkNie
MARTIN HUDY1021982Lemra cycling team KosiceÁno
FERENC SÁLYI1041968KarácsondÁno
LADISLAV GERKA1051973PrešovÁno
RASTISLAV ŠALING1081969CK Energia SvitÁno
VLADIMÍR DANIEL 1211985MŠK Krompachy Áno
MAREK JAKUBCIN1181979KosiceÁno
LUKÁŠ GLADIČ 1121992Bike Klub LIPAÁno
RASTISLAV KONČEK1131975KošiceÁno
MICHAL PUHALLA1141989MŠK KrompachyNie
PETER ILAVSKÝ1161969PrešovNie
JAROSLAV PLATKO1171969PrešovNie
MIRON JESENSKY1201977KosiceÁno
TOMAS ANDRLE1221990MichalovceÁno
JAN VARHOL1231986KosiceÁno

Krátka trať - Ženy     2

MENO A PRIEZVISKO ŠT. ČÍSLO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ĽUBKA LORINCOVÁ1061988PrešovÁno
LUCIA DANIEL JENČÍKOVÁ1111990MŠK KrompachyÁno
Kategória Registrovaných
Dlhá trať - Dorast3
Dlhá trať - Muži A22
Dlhá trať - Muži B10
Dlhá trať - Muži - ostatní10
Dlhá trať - Ženy A1
Dlhá trať - Ženy B0
Dlhá trať - Ženy - ostatné0
Stredná trať - Dorast8
Stredná trať - Muži A47
Stredná trať - Muži - ostatní47
Stredná trať - Ženy A4
Stredná trať - Ženy - ostatné3
Krátka trať - Dorast5
Krátka trať - Muži15
Krátka trať - Ženy2
SPOLU:177

ORGANIZÁTOR PRETEKU:

logo_organizator

Laborecká MTB

  • Adresa: Lackovce 62, 066 01 Lackovce
  • Telefón: +421 950 442 448
  • Email: info@laboreckamtb.sk
  • Web: www.laboreckamtb.sk