Tabuľka registrovaných: 25. ročník BANČANSKEJ DESIATKY

Bančanská 10 - Muži M     51

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MICHAL JENČO1992Vranov nad ToplouÁno
MAREK TRECÁK1985MichalovceÁno
ERIK MARJOV1981HorovceÁno
SERGII RASCHUPKIN1990RaschupkinS Nie
MIROSLAV VOLOVÁR2004VinnéNie
JÁN POLLÁK1982MichalovceÁno
PETER GERA1987ŠK BanskéÁno
LÓRÁNT GABRI1988MBK Veľké KapušanyÁno
MICHAL DEMČO1993Vranov nad TopľouNie
PETER PIOVAR1983Trnava pri LaborciÁno
MICHAL ŠESTÁK1981Zemplínska ŠirokáÁno
JÁN DZURA1988MichalovceÁno
MICHAL ČERVEŇÁK1992MichalovceÁno
PAVOL CHRAPEK1986VranovÁno
PETER BARAN1987ŠK BanskéÁno
ROLAND TUŠAI1985MBK Veľké KapušanyÁno
MAREK BUJŇÁK1982SvidníkÁno
ŠTEFAN BUJŇÁK1993SvidníkÁno
MICHAL DŽADO1991MBO StrážskeÁno
JAN OHRISKA1994ZáhorNie
JOZEF HORŇÁK1988VHK MichalovceÁno
JÁN ŠEBA1982PAVLOVCE NAD/UHOMÁno
JÁN ŠMIGA1985STG MichalovceNie
MARTIN DANKO1987Vranov nad TopľouÁno
MIROSLAV JELEN1986KošiceÁno
TOMAS KOVAC1988LastomirÁno
ONDREJ HORŇÁK1984KošiceÁno
ROBERT KONDAŠ1983MBK Veľké KapušanyNie
TOMÁŠ LABIČ1985KošiceÁno
MAREK ŠELLENG1983Labaš KošiceÁno
FREDERIK FECÁK2000MichalovceÁno
MICHAL ŠVÁBIK1988BUKÓZANie
MIROSLAV KUNDRAČIK1985MARAS teamÁno
MAREK GALAJDA1990Guláš klub SninaÁno
JOZEF BERNÁTH1987SOPKA SeňaÁno
MARTIN HRABOVECKÝ2000TJ Obalservis KošiceNie
PETER ULIČNÝ1983MARAS teamÁno
RASTISLAV SKUBEŇ1981AK VTJ ZvolenÁno
MARTIN FAZEKAŠ1982Ľadoborci Slovensko VRANOVÁno
FRANTIŠEK KAŽIMÍR1991TJ Obalservis KošiceÁno
PETER SKLAR1990SvidnikÁno
JOZEF GAJDOŠ1982Vranov nad TopľouÁno
JOZEF LÖRINC1982o5 BK Furča - Košice Áno
SAMUEL TUTKO2003Vranov nad TopľouÁno
JAKUB HUDAK 1995Vyšný KazimírNie
MATÚŠ TIRPÁK1989MBO StrážskeNie
DOMINIK SOPKO1992TJ Obal Servis KošiceÁno
ŠTEFAN PÁLFI1982active life,IMKOR Áno
DANIEL AĽUŠÍK1998SninaNie
DUŠAN ŠAŠŠ1985KoromľaNie
MICHAL BARNA1985Domašská 10 VranovNie

Bančanská 10 - Muži M-40     25

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MARTIN OHRISKA1977MichalovceÁno
PAVOL PAČUTA1978Vranov/LomnicaÁno
JÁN PODSTAVSKÝ1978Olympiský klub Michalovce Nie
MARTIN HABURA1975Gladiator MichalovceÁno
ŠTEFAN KARAFFA1980Vinné Baňka Áno
PETER DURKAI1976KalužaÁno
MAREK MOCKOVČIAK 1978TJ Obal servis KošiceÁno
TOMÁŠ KAMAS1976TJ Tatran Spišská Nová Ves Áno
IMRICH HROMJAK1977AK STEEPLE POPRADÁno
PAVOL ULIČNÝ1976MARAS teamÁno
MIROSLAV BREZNAI1971SOPKA SeňaÁno
JAN KULHA1977MichalovceNie
TOMÁŠ STRAKA 1972BanskeÁno
MARCEL HADVAB1973Guľaš klub SninaÁno
JULIÁN TKÁČ1971Michalovce Nie
ADRIÁN VAVREK1980Dulova VesÁno
SLAVOMÍR DEMČÁK1977ParchovanyÁno
EDUARD ADAM1971Vranov nad TopľouÁno
BRANISLAV MURÁŇ1980TovarnéÁno
RUDOLF ZEĽO1973TopoľovkaÁno
MIROSLAV ŠTUBŇA1972Vrtuľníkové krídlo PrešovÁno
SLAVOMÍR ČIŽMÁR1975STOPA MichalovceÁno
VLADIMIR DEMJANOVIC1974KosiceNie
MILAN ŠOLTÝS1972Bežecký klub Poprad ( Batizovce)Nie
JÁN ŠIMKO1980Vranov nad TopľouÁno

Bančanská 10 - Muži M-50     23

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MICHAL IVANČO1970ŠK BanskéÁno
JAROSLAV PAVLOV1964AC MichalovceÁno
VRATISLAV LIPOVSKÝ 1965MBO Strážske Nie
FRANTISEK JACKO1964OcU Zemplinska SirokaÁno
MIROSLAV TABAKA1970MichalovceÁno
VLASTIMÍR MUDRÁK1966VybuchanecÁno
JÁN POLONČÁK 1967klub bežcov StropkovNie
VLADIMÍR VAĽA1970KošiceÁno
ŠTEFAN PEREGRIM1968VK Trade HumennéNie
VLADISLAV LIPOVSKÝ1969MBO StrážskeNie
MIROSLAV PAPCUN1969Slávia TU KošiceÁno
ŠTEFAN RACZ1961KOB KysakNie
MARTIN JONEK 1970Prešov Áno
PETER BUHAJ1969Gulas club SninaNie
MARKO GRAC 1964Poproč Áno
BENJAMIN PUŠKÁRIK1965MBK Veľké KapušanyÁno
LADISLAV ŠUĽÁK1968SečovceÁno
ĽUBOMÍR PROK1968Ľadoborci Vranov nad TopľouÁno
BOGÁR JÁNOS1964MFSENie
JOZEF ŠTEFANIŠIN 1969Maras team Áno
JOZEF DOLEŽAL1967AC MichalovceÁno
RASTISLAV FOTTA1964PrešovNie
MARTIN BRODŇANSKÝ1968Biatlon ŠK PrešovNie

Bančanská 10 - Muži M-60     17

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
EMIL KUCHÁR1951Active lifeÁno
JÁN TOMCO1956mtc vysna sebastovaNie
IGOR BRANDABURA1958AC MichalovceÁno
IMRICH MIHOK1954o5 BK Furča - Košice Áno
PETER BACIK1953KosiceÁno
LADISLAV BODNÁR1960Pomôžte chudobnýmÁno
JÁN ŠVAGROVSKÝ1959OcU BudkovceÁno
JOZEF HUDÁK1956SOPKA SeňaÁno
TIBOR HUSZÁR1952KechnecÁno
PETER GOMBITA1956Pomôžte chudobnýmÁno
PAVOL MADÁR1951TJ Obal servis KošiceNie
ĽUBOMÍR PAVLOV1960AC MichalovceÁno
JOZEF KOTLÁR1958KošiceÁno
TIBOR TISZA1957TMS International KošiceNie
MIKULAŠ VRÁBEL1959Prima Vranov Áno
PETER VILHAN1954KošiceNie
DUŠAN OPRENDEK1960SOPKA SeňaÁno

Bančanská 10 - Muži M-70     10

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ĽUDOVÍT PARILÁK1948KošiceÁno
ZOLTÁN PAPP1949MBK Veľké KapušanyÁno
PETER IMRICH 1950Soľ Áno
BARTOLOMEJ FICZERE1950SOPKA SeňaÁno
MIROSLAV KUČKA1950MichalovceÁno
VOJTECH KASSAY1946MARAS team o.z.Áno
VINCENT BAŠISTA1942Obú DemjataÁno
ŠTEFAN ZUBERNÍK1948Beh chudobnýmÁno
PETER PRIBIČKO1947ŽSR KošiceÁno
GERARD PARILAK1943MichalovceÁno

Bančanská 10 - Ženy Z     9

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ALENA FARKAŠOVÁ1984AC MichalovceÁno
MARTINA HABUROVÁ 1997Gladiátor Michalovce Nie
MICHAELA HABUROVÁ1998AC MichalovceÁno
PETRONELA KYZEKOVÁ1989KošiceÁno
IVANA ŠESTÁKOVÁ1986AC MichalovceÁno
KATARÍNA SIKORAI1981Lastomír Áno
JANA KOVACOVA1989LastomirÁno
SIMONA ČONKOVÁ1987MARAS teamNie
ZUZANA GEJDOŠOVÁ1994ŠKP Ba/PopradNie

Bančanská 10 - Ženy Z-40     11

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
REGINA PITROVSKA1975TrebisovNie
MONIKA GYÖRIOVÁ1979Active lifeÁno
MARCELA DROPPOVA 1978Active life Košice Áno
ZUZANA LUTERÁNOVÁ1977Vranov nad TopľouNie
LUCIA MULLEROVA1979VybuchanecÁno
ANNA OVČARÍKOVÁ1972SOPKA SeňaÁno
ZUZANA ŠVARNÁ1975Lysa horaNie
DIANA KARPJÁKOVÁ1975MARAS teamÁno
BEÁTA SELIGOVÁ1980Metropol KošiceNie
MARTA ZEĽOVÁ1973TopoľovkaÁno
MÁRIA BARANOVÁ1976PrešovÁno

Bančanská 10 - Ženy Z-50     6

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MARCELA JACKOVA1970Z.SirokaÁno
ALŽBETA HUDÁKOVÁ1969SOPKA SeňaÁno
KATARÍNA KRAJŇÁKOVÁ1967MARAS teamÁno
DANKA JENDRICHOVSKA1967TTTrendÁno
JANA FOTTOVÁ1964PrešovNie
DANICA BOŽOVÁ1963Bežecký klub Poprad/SvitNie

Bančanská 10 - Ženy Z-60     4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ZLATKA SEMANOVA1958KosiceÁno
JANKA ZÁVOJNOVÁ1959ProRum MoldavaÁno
VARGA ILDIKÓ 1960FANCSALNie
ALŽBETA TISZOVÁ1957TMS International KošiceNie

Bančanská 5 - Muži     22

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
LADISLAV MARAS1963MARAS teamÁno
OTO GROŠAFT1986MichalovceÁno
SAMUEL SERBINČÍK1998MichalovceÁno
ŠTEFAN MYDLÁR1950Pomôžte chudobnýmÁno
VLADISLAV REICHER1953Spoznaj Trebišov behomÁno
SAMUEL BRECKO1999TušiceÁno
GIORGIO FEŠOVIČ2005Vinné Áno
PATRIK MADAR2002TJ obalservis KošiceNie
LADISLAV HORŇÁK1982KosiceÁno
TIBOR PARKANSKÝ1994SOPKA SeňaÁno
DANIEL GONOS1992VranovÁno
GEJZA VARGAEŠTOK1955MBK Veľké KapušanyÁno
IGOR PRIBULA1962Prima SHÁno
RÓBERT FEDOR1976Efekt VranovNie
DÁVID BRODŇANSKÝ2003Biatlon ŠK PrešovÁno
LUKÁŠ DOLEŽAL2003AC MichalovceÁno
FILIP ČIŽMÁR1999Tj Obalservis KošiceNie
PAVOL JUHAŠČIK1968Vranov nad Topľou Áno
JÁN VARGA1982MARAS teamNie
NORBERT ŠAK1978STEMI SLOVAKIA s.r.o. SvidníkÁno
VLADIMÍR MOLNÁR2004KOB Sokol PezinokNie
MAREK BARAN 1976Záborské Áno

Bančanská 5 - Ženy     15

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
KRISTÍNA HRICOVÁ2003MARAS teamÁno
ANKA ZAVODNIKOVA1983STD VranovNie
PETRA ŠAMULÁKOVÁ1982KošiceÁno
ANNA GOČIKOVÁ1982Vranov nad TopľouNie
ANDREA PUŠKÁROVÁ 1989Trnava pri LaborciÁno
DOMINIKA PUŠKÁROVÁ 1993Trnava pri Laborci Áno
MICHAELA VELČKO1987Šk BanskéÁno
SANDRA IVANKOVÁ2002KOB ATU KošiceNie
MARCELA ŠIVÁKOVÁ1972SOPKA SeňaÁno
VIERA MIHALIKOVÁ1972FuliankaÁno
VERONIKA MIHALIKOVÁ2000OZ Športom k radostiÁno
GABRIELA PAVLOVOVÁ1965MichalivceÁno
KATARINA LACKOVÁ 1991Lysa horaNie
ANNA MATIOVÁ1970Slovenská poštaNie
INGRID ŠEBOVÁ1977LekárovceÁno
Kategória Registrovaných
Bančanská 10 - Muži M 51
Bančanská 10 - Muži M-4025
Bančanská 10 - Muži M-50 23
Bančanská 10 - Muži M-6017
Bančanská 10 - Muži M-7010
Bančanská 10 - Ženy Z9
Bančanská 10 - Ženy Z-40 11
Bančanská 10 - Ženy Z-506
Bančanská 10 - Ženy Z-60 4
Bančanská 5 - Muži22
Bančanská 5 - Ženy15
SPOLU:193

Ponuka: možnosť kúpy funkčného trička, 100% Polyester , farba BIELA, nutné uhradiť do 15.7.2020 20:00 hod.
cena: 7 eur
(Do poznámky uviesť ,meno priezvisko a veľkosť )
SK17 0900 0000 0001 0789 7647

SPONZORI:

sponzori

ORGANIZÁTOR PRETEKU:

logo_organizator

ŠK Banské