Tabuľka registrovaných: NEMEC Cez Iľovnícky hrebeň 2021

Dlhá trať - Dorastenci     4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
TOMÁŠ SABOL2002BIGBIKE TeamÁno
SAMUEL MALOŠ 2003STARBIKE Prešov Áno
VIKTOR ŽIDZIK ML.2004JabloňÁno
TADEÁŠ GOLIAŠ2004Bigbike.skÁno

Dlhá trať - Muži A     26

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JOZEF ČAN1993PROefekt teamÁno
PETER ZIVCAK1984ProSport Team KosiceÁno
TOMAS GRIBANIC1982pro-body sport teamÁno
JURAJ KOCERGIN1983ProSport Team KosiceÁno
PETER STRENK1982Športservis BratislavaÁno
TOMÁŠ HAUSER1982ProSport Team KošiceNie
MARCEL BELIČÁK1996Spišská Nová Ves Áno
JOZEF JAŠKO1982PrešovÁno
MAREK GERGEĽ1982Zemplínske HradišteÁno
PETER DZURŇÁK1982GelnicaÁno
MIROSLAV KRAĽ1987CK-MILK AGRO SabinovÁno
PETER KÁL1986KošiceÁno
RUDOLF DZUREŇ1994pro-body sport team Nie
KAROL GRANČAI1983BICYCLE GARAGEÁno
MIROSLAV PALIČKA1983Exisport.skÁno
MARIÁN SURNIČIN1985Merida Bikesport HumennéÁno
RADOSLAV GOMBITA1994Humenné Nie
PAVOL BOZOGÁŇ1985KošiceÁno
IGOR TAPTIČ1992HumennéÁno
MICHAL KRUPA1993SninaÁno
ALEX LACÚCH2001Martin Nie
TOMÁŠ KREMPASKÝ1989bicycle GarageNie
MATÚŠ GOGA1988SWIETELSKY SLOVAKIA CYCLING TEAMNie
JÁN BENEJ1988HumennéÁno
ŠTEFAN MACHO1986MedzilaborceÁno
TEST TEST1998HumenneNie

Dlhá trať - Muži B     18

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
GABRIEL ONDROVIČ1980Vranov nad ToplouNie
KAMIL HRONEC1981PKPNie
PAVOL HALŽA1978pro-body sport teamNie
PETER PABIN1981HumenneÁno
RASTISLAV KONČEK1975KošiceÁno
MARTIN ZIBRÍN1975MTBiker.skÁno
VIKTOR ŽIDZIK1973JabloňÁno
TOMÁŠ SLIVA1981CK MŠK KežmarokÁno
DRAHOMIR MATTA1977CK HumennéÁno
VLADIMIR OROSI1978VT TeamÁno
MARTIN OROSI1979VT TeamÁno
STANISLAV HVIZDOŠ1979KrompachyÁno
MIKO PAĽO 1977KC MICHALOVCE Áno
MICHAL URBAN1974KošiceÁno
DUŠAN PEHANIČ1978KC MichalovceNie
MILAN HRABČÁK1973ProSport Team KosiceNie
IGOR ZAJAC1974AUTOGLYMÁno
TOMÁŠ MÁDY1975IRES s.r.o KošiceNie

Dlhá trať - Muži C     7

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
RUDOLF SABOL1967BretejovceÁno
VLADIMÍR KAKALEJČÍK1966GelnicaÁno
ĽUBOMÍR JUROŠ1970BreznoNie
RASTISLAV BALOČKO1971MADBIKER KošiceNie
MICHAL IVANČO1970ŠK BanskéNie
FRANTIŠEK ŠMELKO1968ProSport Team KošiceÁno
MIRSLAV BDŽOCH1968Spišska Nova VesNie

Dlhá trať - Muži D     5

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
VLADO VAVREK1961CK MILK AGRONie
ZDENO GERBOC1960SninaÁno
DUŠAN ŠIMKO1958Ski DrienicaÁno
LADISLAV OROSI1952VT TeamÁno
MILO CIMBALA1959StropkovNie

Dlhá trať - Ženy B     1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ADRIANA HOLZBÁROVÁ1976Adrika - gaučikNie

Stredná trať - Dorastenci     12

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JAKUB KARAŠČÁK2003SninaÁno
TADEÁŠ ČOP2004SninaÁno
TOMÁŠ POLAČKO2004SninaÁno
DÁVID EŠTVAN2005Petist Bike klubNie
JÁN UCHAĽ2005KC MichalovceÁno
FILIP GIČ2005Petist Bike klubNie
ROMAN RADA2003HumennéÁno
PATRIK FIALA2003HumennéÁno
MARTIN CISKO2004Cyklo Čajka RacingÁno
ŠIMON DOBOŠ2005Zemplínska TeplicaÁno
SZABOLCS PORUBÁN2005EleventumÁno
MARTIN KOSÁR2002SvidníkÁno

Stredná trať - Muži A     51

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MIREC ZÁGORA1986Modrá ustricaNie
MARTIN HUDY1982Lemra KosiceÁno
TOMÁŠ SOMOROVSKÝ1987KošiceÁno
MICHAL JUROV1991HumenneNie
FILIP RYBAR1994CesticeÁno
TOMÁŠ MAŤAŠOVSKÝ1999Zemplinska Teplica Áno
MARTIN FOLENTA1996HumenneNie
MICHAL ČVERHA1998CK RaslaviceNie
ĽUBOMÍR KOČIK1991PROefektÁno
RÓBERT GOMBALA1987MTBIKERNie
PAVOL MAJLATH1989GelnicaÁno
MATÚŠ LENHART1984SenecÁno
JÁN FEDORKO1982HumennéNie
MATUŠ MRIZ1988MitsubishiÁno
MARIÁN MEŠČAN1991PrešovÁno
RADOSLAV SIRKO1982Exisport.skNie
JÁN MATIŠČÁK2000MTB ČUŇOŠI HUBKOVÁ HUMENNĚNie
ADAM SZASZ1997PROefekt KošiceÁno
FRANTIŠEK MROVČÁK1998Slovenský raj MTBNie
PETER CEHELNÍK1986PrešovÁno
MATEJ KURINEC1993KošiceÁno
ANDREJ BOGDAŇ1986KošiceÁno
TOMÁŠ RADA1985HumennéÁno
MIROSLAV KREMPA1984kosiceÁno
MARIAN SCHUSTER1985KosiceÁno
MATEJ MIKULA1994Cyklo Čajka RacingÁno
LUBOS ZBOJAN1984Petrovce nad LaborcomNie
BRANISLAV KALANIN1999HumennéÁno
DÁVID DOLEŽI1992Humenne Áno
STANISLAV FEDORKOVIČ1990StropkovÁno
BRANISLAV FEDORKOVIČ1990StropkovÁno
JAROSLAV PETRIŠIN1998BardejovÁno
JOZEF BINDAS1994Cyklo Čajka RacingÁno
RASTISLAV DZURIK1988Kráľovské BajkobranieÁno
PATRIK NERGEŠ1998Kamenica nad Cirochou Áno
DANIEL TUTKO1992HumennéÁno
JAROSLAV ONDUŠKO1998MTB Hubková-ČuňošiÁno
MARIAN MATHIA1983KosiceÁno
MARTIN MESAROŠ1988HumennéNie
JAKUB MATEJ1996PrešovNie
JOZEF ŠIDÍK1993Šarišské MichaľanyÁno
LUKÁŠ GLADIČ1992Bike Klub LIPANie
MATÚŠ GLADIČ1996Bike Klub LIPANie
MIROSLAV VASIĽKO1993Kamenica nad CirochouÁno
MICHAL PORUBČAN2000ebajk racingNie
JÁN ŠMIHULA1981Kráľova LehotaÁno
MATÚŠ PORUBČAN1989ebajk racingNie
JÁN JANOČKO1982KošiceÁno
RÓBERT GREGA1987Veľký FolkmarÁno
RÓBERT SOTÁK1991KC Michalovce Nie
MATÚŠ HAJNÍK1989Vranov nad TopľouNie

Stredná trať - Muži B     25

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ROMAN SIMKO1979KošiceÁno
MARTIN SLIVKA1976Petistbike Nie
MILAN RUŠČANSKÝ1980HumennéÁno
SLAVOMÍR ANDREJCO 1976LackovceNie
MARTIN SOKOL1977Skoda Team Auto GabrielÁno
JULIUS FICZERE1976Skoda Team Auto GabrielÁno
JAN MITRO1981KošiceNie
PETER MAJERNIK1977ČaňaNie
SLAVOMIR JURIGA1978Bike4fun GelnicaÁno
JOZEF IŽDINSKÝ1981bikemi.sk UNIKÁTNE DREVENÉ BICYKLEÁno
VIKTOR ŠAFRANKO 1978Košice Áno
MIRON JESENSKY1977KosiceÁno
VLASTIMIL CHABA1974KošiceÁno
LORÁNT TÓTH1980EleventumÁno
IGOR MITRO1980StrazskeÁno
MIROSLAV PETRÍK1975SninaÁno
JOZEF LENGEN1978SokolÁno
PETER HAVALA1975PrešovÁno
JAROSLAV IZDENCZY1975PrešovÁno
JOZEF BULEJČÍK1979PROefektNie
MILOŠ PIVOVARNÍK 1978Jasenov Áno
MIROSLAV MAŤAŠOVSKÝ1972Zemplínska Teplica Áno
GABI DEMKO1973Time4fun.skÁno
PATRIK PAUMER1977Bike Klub LipaNie
KAMIL KATUŠČÁK1972BVDNie

Stredná trať - Muži C     5

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JAROSLAV FOTUL1964Čaňa Nie
PETER LIBA1969GelnicaÁno
ŠTEFAN BORKO1967KLUB CYKLISTOV MICHALOVCEÁno
MILAN IHNÁT1964KC MichalovceÁno
DANIEL WELL1971Jantex Humenné Nie

Stredná trať - Muži D     6

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
FRANTIŠEK FABUĽA1958Haniska - POÁno
JÁN HLEBAŠKO1961delta klub košiceNie
PETER MADARASZ1958ProSport KošiceNie
FRANTISEK KORL1955ProSport Team KosiceNie
JURAJ SLADKÝ1961Deltaklub KošiceNie
PETER MERTINKO1959Eurodrevenik Žehra Nie

Stredná trať - Ženy A     4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
TIMEA ŠTRBÁKOVÁ1994Lemra Team KošiceÁno
NINA JANUŠÍKOVÁ1996BKLNie
IVANA ŠVORCOVÁ2001Cyklo Čajka RacingÁno
JANA KLEMBAROVÁ1994BrezovicaÁno

Krátka trať - Dorastenci     12

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MAREK HARVILIK 2007Lackovce Nie
ARTUR KAŠŠAI2003HumennéNie
ALEX TAŇKOŠ2006HumennéNie
MICHAL ŽIDZIK2003JabloňÁno
MIROSLAV ŽOFČIN2006Závadka nad HronomNie
PATRIK SOJKA2002KC MichalovceÁno
VILIAM NOVOTNY 2003KC Michalovce Áno
MATÚŠ HÁJEK2006KošiceÁno
JAKUB HÁJEK2009KošiceÁno
TOMÁŠ PONČÁK2005Cyklo Čajka RacingÁno
MICHAL PETROVČIN2007GruzovceNie
LUKÁŠ SOKOLOVIČ2009petis bikeNie

Krátka trať - Dorastenky     1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
VIKTÓRIA KIMÁKOVÁ 2006SninaNie

Krátka trať - Muži     12

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MAROŠ PETER1994Hermanovce nad TopľouNie
JÁN ČVERHA1971CK RaslaviceNie
MAREK HARVILIK 1977Lackovce Nie
TOMAS BUKOVSKY1992ČečejovceÁno
BORIS HALAŠA2001Dolný Kubín Áno
VIKTOR HÁJEK1978KošiceÁno
MAREK KUCHTA2000CK RaslaviceNie
MARIÁN KUCHTA1970RaslaviceNie
ZOLTÁN PORUBÁN1976EleventumÁno
MARIÁN JANIČ1974Vranovske vydryNie
JAROSLAV HERSTEK1966RaslaviceNie
JAROSLAV SUCHÁR1984EPERICYCLE TEAM PREŠOVNie

Krátka trať - Ženy     5

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ANNA FABUĽOVÁ1961Haniska - POÁno
ZUZANA ŽIDZIKOVÁ1975JabloňÁno
VERONIKA STRAŇÁKOVÁ1996Spišská Nová VesÁno
MÁRIA SURNIČINOVÁ1987Merida BikeSport HumennéÁno
DENISA JACKOVA1980KošiceNie
Kategória Registrovaných
Dlhá trať - Dorastenci4
Dlhá trať - Dorastenky0
Dlhá trať - Muži A26
Dlhá trať - Muži B18
Dlhá trať - Muži C7
Dlhá trať - Muži D5
Dlhá trať - Ženy A0
Dlhá trať - Ženy B1
Dlhá trať - Ženy C0
Dlhá trať - Ženy D0
Stredná trať - Dorastenci12
Stredná trať - Dorastenky0
Stredná trať - Muži A51
Stredná trať - Muži B25
Stredná trať - Muži C5
Stredná trať - Muži D6
Stredná trať - Ženy A4
Stredná trať - Ženy B0
Stredná trať - Ženy C0
Stredná trať - Ženy D0
Krátka trať - Dorastenci12
Krátka trať - Dorastenky1
Krátka trať - Muži12
Krátka trať - Ženy5
SPOLU:194

SPONZORI:

sponzori

ORGANIZÁTOR PRETEKU:

logo_organizator

Laborecká MTB

  • Adresa: Lackovce 62, 066 01 Lackovce
  • Telefón: +421 950 442 448
  • Email: info@laboreckamtb.sk
  • Web: www.laboreckamtb.sk