Tabuľka registrovaných: 24. ročník BANČANSKEJ DESIATKY

Bančanská 10 - Muži M     26

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
SERHII RASCHUPKIN1990MukachevoNie
GABRIEL REPASKÝ 1985Belle Export - Import Áno
PETER DEMČÁK1987Vranov nad TopľouÁno
PETER GERA1987ŠK BanskéÁno
JOZEF LÖRINC1982o5 BK Furča - KošiceÁno
LUBOS HREDZÁK1987SečovceÁno
JÁN MITNÍK1983MBO StrážskeÁno
MATÚŠ TIRPÁK1989MBO StrážskeÁno
VLADIMÍR MAJERČÁK1989YOGI tímÁno
PETER BAKAJSA1984Rakovec nad Ondavou Áno
MÁRIO LOS-CHOVANEC1994Vranov nad TopľouÁno
JÁN DOBIAS1982Bánovce nad OndavouÁno
ADRIÁN VAVREK1980Dulova VesÁno
RÓBERT PILNÍK1983ZALUŽICEÁno
MAREK FERENČIK 1993DargovÁno
ANDREJ ANTAL1990BEKELEÁno
ŠTEFAN KARAFFA1980Vinné Áno
JÁN ŠMIGA1985STG MichalovceÁno
LÓRÁNT GABRI1988MBK Veľké KapušanyÁno
JOZEF BERNÁTH1987SOPKA SeňaÁno
LUKAS MAKARA1984Kassamen Olympic TeamÁno
IGOR KLEMA1986Maratonsky Klub KosiceÁno
MAREK GALAJDA1990Gulaš klub SninaÁno
TOMÁŠ HUDÁK1989SačurovÁno
ADAM MAŠKUĽÁK2001HumennéÁno
TOMÁŠ JENČÍK2000HumennéÁno

Bančanská 10 - Muži M-40     19

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MICHAL IVANČO1970ŠK BanskéÁno
SLAVOMÍR DEMČÁK1977ParchovanyNie
TOMÁŠ KAMAS1976TJ Tatran Spišská Nová VesÁno
RADOMIR IVANAK1975Belle Export&Import KosiceNie
DUŠAN GOLIAŠ 1974JaklovceNie
JULIÁN TKÁČ1971MichalovceÁno
JÁN ROHAĽ1978MBO StrážskeÁno
GABRIEL MITNÍK1979MBO StrážskeÁno
RASTISLAV MEDVIĎ1975AC MichalovceÁno
MARTIN HABURA1975Gladiator MichalovceNie
JÁN PODSTAVSKÝ1978YETI Áno
MIKULÁŠ TÓTH1970MBK Veľké KapušanyÁno
MILAN ŠOLTÝS1972Bežecký klub PopradNie
FRANTIŠEK PASTOR1979MARAS teamÁno
JOZEF SZABO1977cyklocentrum.euNie
MAREK LEGEMZA 1975Snina Áno
MIROSLAV BREZNAI1971SOPKA SeňaÁno
АNATOLIY MALYY1974Bele-exsport importNie
MARCEL HADVAB1973Guľaš klub SninaÁno

Bančanská 10 - Muži M-50     9

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ŠTEFAN PEREGRIM1968VK TradeÁno
VLADIMÍR BALOGH1963Tj Obal servis KošiceNie
VRATISLAV LIPOVSKÝ1965MBO StrážskeÁno
MILOŠ ČALFA1963KošiceÁno
ŠTEFAN RACZ1961KOB KysakÁno
PAVOL DUBOVSKÝ1967ŠK PodbielÁno
VLADISLAV LIPOVSKÝ1969MBO StrážskeÁno
JOZEF ŠTEFANIŠIN 1969Maras team Áno
PETER BUHAJ1969Guláš klub SninaNie

Bančanská 10 - Muži M-60     17

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JARO BALÁŽ1958Active Life KošiceÁno
IMRICH MIHOK1954o5 BK Furča - KošiceNie
JÁN ČIGÁŠ1952Belle export-import, s.r.o.Nie
LADISLAV RADA1953MBO StrážskeNie
ŠTEFAN MIHALIK1954FuliankaNie
PETER BAČÍK1953O5 BK Furča, KošiceÁno
PETER IMRICH 1950Soľ Áno
TIBOR TISZA1957Industrial Solutions KošiceÁno
JOZEF KOTLÁR1958KošiceÁno
JOZEF HUDÁK1956SOPKA SeňaÁno
BARTOLOMEJ FICZERE1950SOPKA SeňaÁno
TIBOR HUSZÁR1952KechnecÁno
GEJZA VARGAEŠTOK1955MBK Veľké KapušanyÁno
PAVOL MADÁR1951TJ Obal servis KošiceNie
JURAJ ČOKINA1956HumennéÁno
LUKÁŠ KORMANÍK1957TJ Sokol LuboticeÁno
MILOSLAV HAJAŠ 1958Vranov Nie

Bančanská 10 - Muži M-70     4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
PETER POLÁK1948Maratónsky klub KošiceÁno
GERARD PARILAK1943AC MICHALOVCEÁno
PETER PRIBIČKO1947ŽSR KošiceÁno
ZOLTÁN PAPP1949MBK Veľké KapušanyÁno

Bančanská 10 - Ženy Z     6

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MARTINA HABUROVÁ1997Gladiátor MichalovceNie
DANIELA KOLESÁROVÁ1989Yogi tím Áno
SOŇA KARABAŠOVÁ1994KošiceNie
ZUZANA STANOVČÁKOVÁ 1981Vranov nad Topľou Nie
BEÁTA KOPČÁKOVÁ SELIGOVÁ1980Metropol KošiceÁno
MARTINA MAJERSKÁ1985SOPKA SeňaÁno

Bančanská 10 - Ženy Z-40     6

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
VALÉRIA RÁCZOVÁ1979MBK Velke KapušanyÁno
MAHULIENA KRIŠTANOVÁ1972All4Runn Vranov nad TopľouNie
STELA TUDEVDORJ 1976Active live KošiceNie
REGINA PITROVSKA1975TrebisovNie
ANNA OVČARÍKOVÁ1972SOPKA SeňaÁno
PETRA PETNUCHOVA1979Active life Nie

Bančanská 10 - Ženy Z-50     4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
IVETA HUDÁKOVÁ1968MBO StrážskeÁno
DANICA BOŽOVÁ1963bežecký klub Poprad/ svitÁno
ALŽBETA HUDÁKOVÁ1969SOPKA SeňaÁno
MONIKA IHNATOVÁ1967MARAS teamÁno

Bančanská 10 - Ženy Z-60     2

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ZLATA SEMANOVÁ1958O5 BK Furča, KošiceÁno
ALŽBETA TISZOVÁ1957TMS International KošiceÁno

Bančanská 5 - Muži     10

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
TOMAS POTOCKY1987Black Tiger Taekwondo Klub SninaNie
LADISLAV MARAS1963MARAS teamNie
MILAN DVORSCAK 1969MARAS team Áno
MILAN MAJERNÍK 1970MARAS team Áno
VLADISLAV REICHER1953Spoznaj Trebišov behomÁno
VOJTECH KASSAY1946MARAS teamÁno
PETER GIRAŠEK1990MARAS teamNie
JOZEF GAJDOŠ1982VeterániÁno
PETER POLLÁK1996Maras TeamNie
FRANTISEK HRIC1974PresovNie

Bančanská 5 - Ženy     9

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MONIKA TOTHOVA1966KuzmiceNie
ANNA ROZSYPALOVA2005MichalovceNie
BARBORA KOŠŤÁLOVÁ 2005MichaľanyNie
KAMILA REICHEROVA1957Spozaj Trebišov behomÁno
ĽUBICA BARANOVÁ1986Kuzmice (okr. Trebišov)Áno
JANA PETROVA1979Autoservis ERIKAÁno
PAULA HRICOVA1971Maras teamNie
ANNA MATIOVÁ1970ŠK BanskéÁno
ZUZANA SAJDAKOVÁ1988TJ SOKOL LuboticeÁno
Kategória Registrovaných
Bančanská 10 - Muži M26
Bančanská 10 - Muži M-4019
Bančanská 10 - Muži M-509
Bančanská 10 - Muži M-6017
Bančanská 10 - Muži M-704
Bančanská 10 - Ženy Z6
Bančanská 10 - Ženy Z-406
Bančanská 10 - Ženy Z-504
Bančanská 10 - Ženy Z-602
Bančanská 5 - Muži10
Bančanská 5 - Ženy9
SPOLU:112

SPONZORI:

sponzori

ORGANIZÁTOR PRETEKU:

logo_organizator

ŠK Banské