Tabuľka registrovaných: LACKOVSKÝ LESNÝ BEH 2019

Krátka trať - Muži A     18

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MICHAL DANKO1980Laborecká MTBÁno
PETER KUSNÍR1981MichalovceNie
JURAJ ZAVACKY1994PrešovÁno
TOMÁŠ PETKO 1985Topoľovka Áno
JÁN KUCHTANIN 1990Taekwondo Humenné Áno
JÁN BREZINA1997HumennéÁno
ŠTEFAN MACHO1986MedzilaborceÁno
NICOLAS DUDOV1995Laborecká MTBÁno
MARTIN NEMEC19971. Atletický klub HumennéNie
TOMAS POTOCKY1987Black Tiger Taekwondo Klub SninaNie
VLADIMÍR JUSKO1987SRTG HumenneÁno
MÁRIO LOS-CHOVANEC1994Vranov nad TopľouÁno
ŠTEFAN SUVÁK 1988Jantex Humenné Nie
TOMÁŠ TÓTH 1980ELITE TRAININGS FITNESS CLUB Humenné Áno
FRANTIŠEK KARĽA1987PichneÁno
PETER PABIN1981HumenneÁno
PAVOL SUTORČÍK1982HumennéÁno
MIROSLAV DZUROVCIN1986Vranov nad TopľouNie

Krátka trať - Muži B     5

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
RUDOLF ZEĽO 1973Topoľovka Áno
MAREK LEGEMZA1975Gulaš klub SninaÁno
MILAN ONDRIČKO1973BK HumennéÁno
IGOR ZAJAC1974Laborecká MTBÁno
RÓBERT KRÁĽ1976SRTG HumennéÁno

Krátka trať - Muži C     2

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MIROSLAV SMETANA1964MŠK MedzilaborceÁno
VRATISLAV LIPOVSKÝ 1965MBO Strážske Áno

Krátka trať - Muži D     1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
VLADISLAV REICHER1953Spoznaj Trebišov behomÁno

Krátka trať - Ženy E     9

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ANKA ZÁVODNÍKOVÁ1983STD VranovNie
KATARINA LACKOVA1991Lysa horaNie
LENKA JONEKOVA1985Lysá HorsÁno
KATARÍNA GERBOCOVÁ1984MTB ČuňošiÁno
MICHAELA ŽITNIAKOVA1988MichalovceÁno
LENKA KOLENIKOVA 1981SPARTAN TRAININGS GROUP HUMENNÉ Nie
BIBIANA ALEXOVIČOVÁ1983HumennéÁno
PETRONELA KYZEKOVÁ1989EGILETTE TEAMNie
TAMARA POLÁKOVÁ2000Vranov nad TopľouNie

Krátka trať - Ženy F     6

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MARTA ZEĽOVÁ 1973Topoľovka Áno
ALENA ROSOĽANKOVA1978HumenneÁno
KAMILA REICHEROVA1957Spoznaj Trebišov behomÁno
MONIKA TOTHOVA1966KuzmiceÁno
MIRKA SOBOTOVÁ1976Vranovské vydry, Vranov n. T.Nie
MARCELA MARCINOVA1970HumenneÁno

Dlhá trať - Muži A     15

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
PAVOL HLAVÁČ1986MBO StrážskeÁno
STANISLAV UHRIN1981Prešovske amatereNie
MATEJ ZAVACKY1987PresovÁno
MATÚŠ TIRPÁK1989MBO StrážskeÁno
ROMAN BAK1986Generali balansÁno
PETER ULIČNÝ1983MARAS teamNie
MARIÁN MICHALČO1983JustecoÁno
SAMUEL SCIRANKA1999Hermanovce nad TopľouNie
RENÉ FEDURCO1993HemennéÁno
VLADIMIR VOJTEK1981v3v.skNie
MIROSLAV SEPELA1986.Áno
ONDREJ ULIP 1985Humenné Nie
MATÚŠ KOPRIVŇÁK1994TovarnéÁno
JAROSLAV SZABO1987TJ Obal-servis KošiceÁno
MARIÁN SURNIČIN1985Merida Bikesport HumennéÁno

Dlhá trať - Muži B     4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MATEJ FILČÁK19791. Atletický klub HumennéÁno
VLADIMÍR GREŠNER1975HumennéNie
PETER GAŽO 1970Kanoe Humenné Áno
MARCEL HADVAB1973Guľaš klub SninaÁno

Dlhá trať - Muži C     6

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
VLADISLAV LIPOVSKÝ1969MBO StrážskeÁno
FRANTISEK JACKO1964OcU Zemplinska SirokaNie
IVANČO MICHAL1970ŠK BanskéNie
MIROSLAV IŠTOŇA1962BK HumenneÁno
MARIAN VARGA1966STG MichalovceÁno
MARIÁN KUNDRAT1967BK HumennéNie

Dlhá trať - Muži D     1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MARIÁN TKÁČ1959BK HumennéÁno

Dlhá trať - Ženy E     3

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
KARINA KATANOVÁ1992MBO StrážskeÁno
MARIANA ŠEBESTOVA1987Spišske bystreNie
MÁRIA SURNIČINOVÁ1987Merida Bikesport HumennéÁno

Krátka trať - Chlapci     1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MAREK SMETANA2001MŠK MedzilaborceÁno
Kategória Registrovaných
Krátka trať - Muži A18
Krátka trať - Muži B5
Krátka trať - Muži C2
Krátka trať - Muži D1
Krátka trať - Ženy E9
Krátka trať - Ženy F6
Dlhá trať - Muži A15
Dlhá trať - Muži B4
Dlhá trať - Muži C6
Dlhá trať - Muži D1
Dlhá trať - Ženy E3
Dlhá trať - Ženy F0
Krátka trať - Chlapci1
Krátka trať - Dievčatá0
SPOLU:71

SPONZORI:

sponzori

ORGANIZÁTOR PRETEKU:

logo_organizator

Laborecká MTB

  • Adresa: Lackovce 62, 066 01 Lackovce
  • Telefón: +421 950 442 448
  • Email: info@laboreckamtb.sk
  • Web: www.laboreckamtb.sk