Tabuľka registrovaných: PODVIHORLATSKÁ 10 − KA 11. ročník

Hlavná - Muži A     6

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JOZEF GAJDOŠ1982Veteráni VranovNie
PETER KOVAĽ1980Vranov nad TopľouNie
JÁN KUCHTANIN 1990Taekwondo Humenné Nie
TOMAS POTOCKY1987Black Tiger Taekwondo Klub SninaNie
RÓBERT PILNÍK1983ZALUŽICENie
FRANTIŠEK KARĽA1987PichneNie

Hlavná - Muži B     5

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
RUDOLF ZEĽO 1973Topoľovka Nie
MICHAL IVANČO1970ŠK BanskéNie
MATEJ FILČÁK19791. Atletický klub HumennéNie
RASTISLAV MEDVIĎ1975AC MichalovceNie
RASTISLAV ČIEF1972HumennéNie

Hlavná - Muži C     4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
FRANTISEK JACKO1964OcU Zemplinska SirokaNie
MARIÁN KUNDRAT1967HumennéNie
MIROSLAV IŠTOŇA1962BK HumennéNie
BENJAMIN PUŠKÁRIK1965MBK Veľké KapušanyNie

Hlavná - Muži D     1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MILOSLAV HAJAŠ 1958Vranov nad Topľou podNie

Hlavná - Muži E     1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ZOLTÁN PAPP1949MBK Veľké KapušanyNie

Hlavná - Ženy F     3

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MARTA ZEĽOVÁ 1973Topoľovka Nie
TAMARA POLÁKOVÁ2000Vranov nad Topľou Nie
VALERIA RACZOVA1979MBK V.KaušanyNie

Mladší žiaci/žiačky - Mladší žiaci     1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
GABRIEL POLDRUHAK2007Black Tiger Taekwondo Klub SninaNie

Starší žiaci - Starší žiaci     2

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JAKUB HANURAJ2004Black Tiger Taekwondo Klub SninaNie
DANIEL MULLER2005Black Tiger Taekwondo Klub SninaNie
Kategória Registrovaných
Hlavná - Muži A6
Hlavná - Muži B5
Hlavná - Muži C4
Hlavná - Muži D1
Hlavná - Muži E1
Hlavná - Ženy F3
Mladší predškolský - Mladší predškolský vek - Dievčatá0
Mladší predškolský - Mladší predškolský vek - Chlapci0
Starší predškolský - dievčatá - Starší predškolský vek - Dievčatá0
Starší predškolský - chlapci - Starší predškolský vek - Chlapci0
Prípravka - dievčatá - Dievčatá - prípravka0
Prípravka - chlapci - Chlapci - prípravka0
Najmladšie žiačky - Najmladšie žiačky0
Najmladší žiaci - Najmladší chlapci0
Mladší žiaci/žiačky - Mladšie žiačky0
Mladší žiaci/žiačky - Mladší žiaci1
Staršie žiačky - Staršie žiačky0
Starší žiaci - Starší žiaci2
Dorastenky - Dorastenky0
Dorastenci - Dorastenci0
SPOLU:23

SPONZORI:

sponzori

ORGANIZÁTOR PRETEKU:

logo_organizator

Obec Kamienka

  • Adresa: Obecný úrad Kamienka 143, Kamienka
  • Telefón: +421 (0)917 945 429
  • Email: info@kamienka.sk
  • Web: http://www.kamienka.sk